News

Zgrupowanie szkoleniowe - luty 2014

W dniach 8 - 9 luty 2014 roku odbyło się zgrupowanie szkoleniowe Seido Karate. Było to ostatnie zgrupowanie z cyklu przygotowawczych przed wizytą Nidaime Akiry Nakamura, który odwiedzi nas w maju 2014 roku.

Głównym celem szkolenia były konsultacje i testy przed egzaminami na stopnie Dan oraz doskonalenie walki w systemie Ippon Kumite. Kandydaci na stopnie mistrzowskie podczas testu mieli zasłonięte oczy. Tradycją jest, że podczas egzaminu na stopnie Dan przed Nidaime lub Kaicho, pewną część zdaje się właśnie z opaskami na oczach. 
Zarówno Jun Shihan Bogdan, jak i wszyscy Sensei dzielili się swoją wiedzą i bacznie pilnowali by wychwycić wszelkie błędy. Pozwoliło to na jak najlepsze przygotowanie się kandydatów do majowego egzaminu.

W drugim dniu szkolenie poświęcono zasadom oraz sędziowaniu walk w Ippon Kumite. Wielu przekonało się, że nie jest to takie łatwe. Na koniec odbyły się ceremonie wręczenia certyfikatów dla tych, którzy pozytywnie zaliczyli egzaminy na stopnie Kyu.

 Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wytężoną pracę, a kandydatom do stopni mistrzowskich życzymy wytrwałości podczas przygotowań i powodzenia podczas egzaminu w maju podczas wizyty Nidaime!

OSU!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

powrót do listy aktualności