News

Obóz Sportowy Seido Karate - Mazury 2024
Zapraszamy na kolejny obóz sportowo - wypoczynkowy Seido Karate na Mazurach.

Zobacz pełen artykuł...

Zgrupowanie Szkoleniowe w Wadowicach
W Wadowicach, 11-12 maja 2019 roku, odbyło się zgrupowanie szkoleniowe Seido Karate. Tematyka obejmowała kombinacje techniczne, broń oraz samoobronę combat.

Zobacz pełen artykuł...

Zgrupowanie szkoleniowe - listopad 2017
W listopadzie 2017 roku Wadowicki Klub Seido Karate zorganizował zgrupowanie szkoleniowe dla członków Polskiej Federacji Seido Karate. Głównym tematem szkolenia była samoobrona combat oraz techniki rzutów i podcięć. Zajęcia prowadził Jun Shihan Bogdan Czapla, Kyoshi Rafał Czapla oraz Sensei Adam Kmiecik.

Zobacz pełen artykuł...

Jubileusz 10-lecia Seido w Polsce
W dniach od 21 do 24 V 2015 roku w Wadowicach odbyło się miedzynarodowe zgrupowanie szkoleniowe Seido Karate z okazji obchodów jubileuszu 10 lat istnienia w Polsce. Naszym gościem specjalnym był założyciel i prezydent Światowej Organizacji Seido Karate - Kaicho Tadashi Nakamura wraz z małżonką.

Zobacz pełen artykuł...

Zgrupowanie Seido Karate - Myślenice
W dniach 10-11 stycznia 2015 roku w Myślenicach odbyło się zgrupowanie szkoleniowe z okazji 20-lecia istnienia Myślenickiego Ośrodka Seido Karate

Zobacz pełen artykuł...

Obóz sportowy w Izraelu
W dniach od 5 do 16 października 2014 roku, na specjalne zaproszenie Shuseki Shihan Eli Bitran, Sensei Rafał Czapla przebywał na szkoleniu w Izraelu.

Zobacz pełen artykuł...

Wizyta Nidaime W Polsce
W dniach od 16 do 18 maja odbyło się w Wadowicach zgrupowanie z udziałem naszego gościa Nidaime Akira Nakamura . Poza szkoleniem , w którym uczestniczyli Seidokarateka z wszystkich Dojo w Polsce bardzo ważnym wydarzeniem była promocja na stopnie DAN przeprowadzona przez Nidaime .

Zobacz pełen artykuł...

Zgrupowanie szkoleniowe - luty 2014
W dniach 8 - 9 luty 2014 roku odbyło się zgrupowanie szkoleniowe Seido Karate. Było to ostatnie zgrupowanie z cyklu przygotowawczych przed wizytą Nidaime Akiry Nakamura, który odwiedzi nas w maju 2014 roku.

Zobacz pełen artykuł...

Zgrupowanie z Shuseki Shihan Eli Bitran
W dniach 28-29 września w Wadowicach odbyło się zgrupowanie z udziałem Shuseki Shihan Eli Bitran z Izraela.

Zobacz pełen artykuł...

Zgrupowanie szkoleniowe w Wadowicach
Uczestnicy zgrupowania podzieleni byli na osobne grupy w zależności od posiadanych stopni KYU i DAN i podczas szkolenia instruktorzy realizowali program zgodny z wymaganiami egzaminacyjnym w poszczególnych grupach. Dobra praca instruktorów i zaangażowanie studentów pozwoliło na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów szkolenia. Na zakończenie zgrupowania uczestnicy kolejno prezentowali swoje umiejętności przed instruktorami i kolegami. Było i bardzo poważnie i trochę humoru – wszyscy świetnie się bawili...

Zobacz pełen artykuł...

III Polish Open Karate - Lublin 2012
Zawody odbyły się w dwóch formułach, kata i kumite czyli walki. Nadmienić należy, że turniej miał rangę Mistrzostw Polski. Właściwa metodyka prowadzenia zajęć Seido Karate i solidny trening zaowocowały udanym startem naszych zawodników...

Zobacz pełen artykuł...

70 Urodziny Kaicho
Studenci Seido, uczniowie Kaicho przygotowali swojemu Mistrzowi i nauczycielowi wspaniałą niespodziankę z okazji urodzin. Właściwie Kaicho obchodzi urodziny 22 lutego, ale tym razem, z okazji tak wspaniałego jubileuszu, zgotowaliśmy mu wyjątkową niespodziankę...

Zobacz pełen artykuł...