News

Obóz Sportowy Seido Karate - Mazury 2019

SPORTOWY OBÓZ SEIDO KARATE

MAZURY 2019

Wychodząc naprzeciw Państwa sugestiom dotyczącym zmiany miejsca , w którym komfort pobytu spełniałby nasze wymagania i oczekiwania, wybraliśmy Ośrodek Wypoczynkowy na Mazurach w miejscowości Piecki.

Zatem jak co roku , zachęcamy dzieci , młodzież i osoby dorosłe do skorzystania z naszej oferty wakacyjnej .

Organizowany przez nas letni obóz szkoleniowo wypoczynkowy w miejscowości Piecki ,zapewni wiele atrakcji dla osób w różnym wieku. Mała miejscowość położona wśród mazurskich jezior  to cisza, spokój jak i specyficzny mikroklimat lasów iglastych . Ośrodek tworzy wspaniałą bazę na wakacyjny wypoczynek

W tym roku wszyscy będą zakwaterowani wyłącznie w domkach   4-ro i 6-cio osobowych  dla dzieci  , młodzieży i dorosłych z pełnym węzłem sanitarnym. Domki znajdują się w odległości 70 m. od brzegu jeziora.

Ośrodek zapewnia tradycyjne polskie jedzenie wzbogacone warzywami i owocami z upraw ekologicznych . Posiłki podawane w formie bufetu oferują bardzo urozmaiconą dietę dostosowaną do wszystkich potrzeb .

Ośrodek dysponuje placem zabaw, boiskami  sportowymi , salami do treningów , miejscem na organizację ognisk , oraz salą dla zapewnienia różnorakich rozrywek jak np. dyskoteki czy kino w razie deszczowej pogody. Na terenie ośrodka znajduje się także kawiarnia.

Na terenie miasteczka Piecki  , znajduje się wiele atrakcji turystycznych jak :

- Muzeum Regionalne Ceramiki , Kościół Matki Bożej Różańcowej , Chata Mazurska z 1846 r. , Rezerwat dzikich zwierząt , mazurski Park Krajobrazowy.

Atrakcją tegorocznego obozu będzie spływ łodziami mazurskimi po rzece Kurtynia . Rzeka ta przepływa przez wyjątkowy rezerwat krajobrazowo wodno leśny i zachwyca swoją malowniczością .

Każdy dzień na obozie obfituje w gry i zabawy.  Treningi prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrą instruktorską . Z treningów mogą skorzystać również osoby nie ćwiczące na co dzień karate .

Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami wspólnych wakacji  wszystkich członków Organizacji Seido jak również ich rodzin, przyjaciół, znajomych.

Regulamin Letniego Obozu Seido Karate

Mazury 2019.    

 

 

 1. Organizator : Polska Organizacja Seido Karate
 2. Termin : od 2 sierpnia do 14 sierpnia 2019 .
 3. Miejsce : OW Piecki
 4. Uczestnictwo : dzieci od 7 lat, młodzież, osoby dorosłe , rodzice . Program pobytu na obozie zaplanowany jest tak, aby mogły w nim wziąć udział zarówno osoby ćwiczące jak i nie ćwiczące. Dla osób praktykujących karate, zajęcia podzielone będą na grupy pod względem zaawansowania w praktyce karate jak też w zależności od wieku uczestników. Osoby nie praktykujące karate , mogą brać udział w treningach dla początkujących lub skorzystać z wielu innych atrakcyjnych form aktywnego wypoczynku oferowanych przez organizatora obozu.
 5. Zakwaterowanie :

 Wszyscy uczestnicy obozu będą zakwaterowani   w domkach  z łazienkami / pełny węzeł sanitarny. pokoje  4 i 6 osobowe ,

 1. Wyżywienie :

     Wyżywienie w  stołówce

Każdy uczestnik obozu otrzymuje : śniadanie, obiad , podwieczorek wydawany przy obiedzie, kolację.

 1. Transport : Autokary klimatyzowane. Miejsca podstawienia autobusów zostaną podane po skompletowaniu listy uczestników . Autokary zwykle podstawiane są w miejscu zamieszkania uczestników obozu lub w najbliższej miejscowości na trasie przejazdu. Uzależnione jest to od ilości uczestników z danej miejscowości. 
 2. Położenie bazy : zespół domków letniskowo - wypoczynkowych nad jeziorem Wągiel w m. Piecki.. Teren jest ogrodzony i strzeżony . Na terenie ośrodka znajdują się : plac zabaw, boiska do gry w piłkę , miejsca do palenia ognisk  , kawiarnia , przystań kajakowa,

G R U P Y  U C Z E S T N I K Ó W :

Uczestnicy obozy będą podzieleni na grupy wiekowe.

Do każdej grupy podzielonej wg wieku i stopnia zaawansowania karate będą przydzieleni instruktorzy realizujący osobny , zgodny z wymaganiami program szkolenia.

Instruktorzy i opiekunowie to kadra z wieloletnią praktyką i doświadczeniem zatwierdzona przez Kuratorium Oświaty.

 • OPIEKA MEDYCZNA i ubezpieczenie .

Wszyscy uczestnicy obozu są ubezpieczeni  zarówno podczas przejazdu jak i podczas pobytu na obozie.  Na obozie zapewniamy opiekę lekarską i podstawowe środki medyczne.

Obóz jest zgłoszony i posiada zgodę Kuratorium Oświaty  .

Mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich uczestników obozu , zagwarantowanie miłego wypoczynku i efektywnego szkolenia , wszyscy uczestnicy obozu bez względu na wiek , zobowiązani są do przestrzegania regulaminu obozu i zarządzeń komendy obozu.

KOSZT UCZESTNICTWA i WARUNKI PŁATNOŚCI :

Koszt uczestnictwa w obozie wynosi  1750, złotych

Cena zwiera : transport , zakwaterowanie , wyżywienie , ubezpieczenie , opiekę medyczną , opiekę ratownika wodnego , wynagrodzenie opiekunów i instruktorów, treningi , dyskoteki i inne imprezy towarzyszące , spływ łodziami po rzece Krutynia , karnet na korzystanie z kajaków i rowerków wodnych .

UWAGA : ze względu na bardzo duże obłożenie w ośrodkach wypoczynkowych na Mazurach  właściciele proszą o potwierdzenie rezerwacji miejsc do końca stycznia 2019 r. Tym samym prosimy Państwa o :

 

 1. dokonanie wpłaty zadatku / rezerwacji miejsca / w wysokości 250 zł. w terminie

nie wcześniej niż 1 stycznia i nie później niż do  dnia 25 stycznia 2019  .

 

 1. Drugą ratę zadatku w wysokości 300 zł. prosimy wpłacić do dnia 15  lutego 2019 r
 2. Trzecią ratę zadatku w wysokości  400 zł. prosimy wpłacić do dnia 15 marca  2019 r.
 3. Ostatnią ratę w wysokości 800 zł. prosimy wpłacić do 30 maja 2019 r.

/kwotę  kosztu uczestnictwa w obozie można wpłacić w całości lub w rozpisanych ratach /

Zadatek oraz pozostałe wpłaty zgodnie z podanymi terminami prosimy  przesłać na nasze konto bankowe lub przekazać instruktorowi podczas treningów.

 

Numer konta bankowego :

POLSKA ORGANIZACJA SEIDO KARATE

Ul. GÓRALSKA 96  , 34-123 CHOCZNIA

18 1050 1100 1000 0091 2518 1942

W treści przelewu prosimy podać imię i nazwisko uczestnika obozu z zaznaczeniem OBÓZ .

W przypadku rezygnacji z obozu po dniu 10 czerwca całość wpłaconej kwoty nie będzie zwrócona. Wynika to z faktu, że w w/w terminach zobowiązani jesteśmy do dokonania wpłat na rzecz właściciela ośrodka. Umowa zawarta z Ośrodkiem , nie przewiduje zwrotu wpłaconych kwot po ustalonych terminach.

 

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA : DO DNIA 25 stycznia 2019 r.

Zgłoszenie uczestnictwa należy wysłać na załączonym formularzu na adres:

 SEIDO KARATE

34-100 WADOWICE

SKRYTKA POCZTOWA 24

Lub oddać instruktorowi podczas treningów.

Gwarancją rezerwacji miejsca na obozie jest wysłanie zgłoszenia wraz z I-wszą ratą zadatku.

UWAGA : na wpłacone kwoty wystawiamy  RACHUNKI. Nie wystawiamy faktur VAT.

RAMOWY PROGRAM POBYTU :

Wyjazd na obóz nastąpi w dniu 2 sierpnia rano.  

O miejscu i godzinie podstawieniu autobusu w danej miejscowości , zostaniecie poinformowani osobnym pismem na 3 tygodnie przed wyjazdem.

W trakcie trwania obozu   oferujemy dla wszystkich uczestników obozu :dzieci, młodzieży i osób dorosłych :

treningi karate i samoobrony, gry i zabawy , dyskoteki , i wiele innych atrakcji .

Wyjątkową atrakcją tegorocznego obozu będzie spływ łodziami mazurskimi po rzece Krutynia.

UWAGA : osoby powyżej 15 lat posiadające minimum zielone pasy zabierają ze sobą Boken / drewniany miecz / i BO / kij długi .

Można śledzić informacje o obozie na bieżąco na facebooku. W tym celu zrobiliśmy specjalny profil: Obóz Seido Karate 2019.

Kontakt z nami : Tel.: 602 443 904  Lub E-mail : seido@seidopoland.com

 

 

powrót do listy aktualności